PRIJAVA UČENIKA ZA 14-dnevnu MOBILNOST-PRIPREMA, POZOR, EUROPA!

Autor: Sanja Novak, 23. 9. 2019.

Na natječaj za mobilnost u Francusku, Riom-škola LP Pierre-Joel Bonte se mogu prijaviti učenici trećih razreda Obrtne tehničke škole u školskoj godini 2019./2020. zanimanja:

-drvodjeljski tehničar-dizajner

-stolar

-vodoinstalater

-instalater grijanja i klimatizacije

Na natječaj za mobilnost u Francusku, Grenoble- škola LP Thomas Edison se mogu prijaviti učenici trećih razreda Obrtne tehničke škole u školskoj godini 2019./2020. zanimanja:

-elektroinstalater

-elektromehaničar

-tehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom

Na natječaj za mobilnost u Finsku, Lahti- škola Salpaus se mogu prijaviti učenici trećih razreda Obrtne tehničke škole u školskoj godini 2019./2020. zanimanja:

-automehaničar

-autolimar

-autoelektričar

-tehničar za vozila i vozna sredstva

Pri odabiru učenika vodi se računa o uspješnosti u obavljanju stručne prakse (procjena nastavnika-mentora na praktičnoj nastavi), uspjehu učenika u prethodna dva razreda, poznavanju engleskog jezika (procjena nastavnice engleskog jezika) i ponašanju učenika (procjena razrednika). Osim toga, poželjno da su učenici  motivirani za sudjelovanje u projektu, što je vidljivo iz prijave učenika (motivacijskog pisma).

Odabir učenika vrši se putem javljanja na natječaj koji je objavljen na web stranici škole. Svi učenici, potencijalni sudionici projekta će biti detaljno informirani o projektu i projektnim aktivnostima.

Kandidati su prilikom javljanja na natječaj dužni dostaviti:

-Prijavnicu za projekt

-Motivacijsko pismo na engleskom jeziku

Prijave na natječaj dostavljaju se koordinatorici projekta Sanji Novak svaki radni dan od 8 do 14 sati, prizemlje, soba br.4 ili na e-mail adresu: sanjanovak@net.hr, zaključno s 18.10.2019.

Za sve prijavljene kandidate napravit će se procjena i bodovanje, s obzirom na definirane kriterije.  Školski projektni tim  utvrdit će konačan popis učenika koji će biti sudionici mobilnosti.

U privitku možete preuzeti prijavnice i motivacijsko pismo na engleskom jeziku te letak za roditelje i prezentaciju koja je prikazana učenicima 3.razreda.

> Projekti  > ERASMUS+  > 2019: PRIPREMA,POZOR EUROPA!