Svi su polaznici dužni čim prije pronaći obrtnika kod kojeg će obavljati praktičnu nastavu. Ugovor koji su dobili kod voditeljice nose obrtniku, on ga pečatira i potpisuje, potpisuje ga i polaznik i donosi ponovo u školu, da ga potpiše ravnatelj.

Praktična nastava kod obrtnika odnosi se na 2. i 3. razred.

Za one polaznike koji se prekvalificiraju ili su 1. razred pa moraju položiti zaštitu na radu:

STROJARI:

prof. Neven Katušić održat će praktičnu nastavu Utorak, 27.10., četvrtak 29.10., utorak, 10.11., četvrtak 12.11., utorak 24.11., četvrtak 26.11.,

U 17 sati.

ELEKTRO:

prof. Jakov Lončar održat će prvi susret za praktičnu nastavu U SrijedU, 21.10.2020. u 18 sati, na kojem će se dogovoriti daljnji raspored.

DRVO:

prof. Zvonko Mikulčić održat će prvi susret za praktičnu nastavu za stolare u Četvrtak, 16 sati, školska radionica u Vranjicu

22.10.2020., 16 h, dalje po dogovoru

> Obrazovanje odraslih  > Praktična nastava