ZAVRŠNO PREDSTAVLJANJE PROJEKTA NA NASTAVNIČKOM VIJEĆU-7.6.2019.

Autor: Sanja Novak, 10. 6. 2019. 18:00

Nastavnice Krišto, Krvavica Akrap i Petrić Maršić su predstavile ostalim nastavnicima svoja iskustva s mobilnosti u Slovačku i Finsku, u sklopu projekta Hrvatska izvan granica.

KONFERENCIJA: Od ideje do realizacije-Projektni dan-diseminacija projekta

Autor: Sanja Novak, 1. 6. 2019. 20:05

Nastavnica Krišto je predstavila na sekciji općeg obrazovanja srednjih škola svoja iskustva i ishode projekta mobilnosti u Slovačku.

NASTAVNICA HRVATSKOG JEZIKA NA AKTIVNOSTI POUČAVANJA U SLOVAČKOJ

Autor: Sanja Novak, 8. 4. 2019. 19:56

Nastavnica Maja Krišto započela 6-dnevnu mobilnost u Slovačkoj, Bratislavi u Private Secondary School. Nastavnica je već danas održala dva sata hrvatskog jezika, u sklopu aktivnosti poučavanja u projektu Erasmus+ 2018 "Hrvatska izvan granica".

Nastavnica Krišto s kolegicom iz škole primateljice- nastavnicom Željanom Franulić Ljubović, ravnateljem škole i učenicom.

Nastavnica tijekom održavanja nastave hrvatskog jezika.

> Projekti  > ERASMUS+  > Hrvatska izvan granica