Ukratko o e-tečaju

Finalni rezultat projekta eVET2edu - e-tečaj "Uvod u e-učenje za nastavnike strukovnih škola" sadrži 10 Modula. Predviđeno trajanje tečaja je oko 50 sati.

Tečaj se temelji na socijalnoj interakciji, potiče samoučenje i podržava razmjenu iskustva iz stvarne prakse.

Zadaci su dizajnirani da potaknu na razmišljanje, aktivnosti su kratke i interaktivne  i u skladu su s pravilima pristupačnosti . Komunikacija je vrlo bitna te obuhvaća raspravu , razgovor i videokonferencije .

Tečaj je osmišljen u LMS Moodle-u gdje su uključeni i vanjski alati ( otvoreni i / ili besplatni ) , kao što su suradnička ploča, videokonferencije, grupno uređivanje (gdocs) itd .

Moduli tečaja:

■ Modul 1 : Uvod i zagrijavanje
■ Modul 2 : Razvoj kompetencija
■ Modul 3 : Istražujući razne e-učenja
■ Modul 4 : Izrada e-learning aktivnosti
■ Modul 5 : Izrada nastavnih materijala za e-učenje
■ Modul 6 : Odabir, vrednovanje, preoblikovanje i dijeljenje nastavnih materijala
■ Modul 7 : Motivacija
■ Modul 8 : Grupni rad ( 10 h )
■ Modul 9 : Moderating on- line rasprava / diskusija na forumima
■ Modul 10 : Uloga mentora/moderatora u e-nastavi

Pilot provedba tečaja je započela 11.11.2013 i trajat će do 19.02.2014.

> Projekti  > Prijenos inovacija_eVET2edu  > Informacije o on-line tečaju/pilot