TESTIRANJE KANDIDATA - Strukovni učitelj za strojarska zanimanja za TES programe

Autor: Marijana Petrić Maršić, 1. 3. 2021.

Testiranje kandidata prijavljenih na natječaj za radno mjesto Strukovni učitelj za strojarska zanimanja za TES programe, neodređeno obavit će se u dva dijela. Prvi dio bit će održavanje oglednog nastavnog sata, a drugi dio je usmeni dio.

Kandidati će ogledni nastavni sat održati u ponedjeljak, 8.3.2021. s početkom u 8:40h.

Svaki prijavljeni kandidat odradit će jedan nastavni sat. Svaki kandidat će na svoj e-mail dobiti detaljnije informacije vezano za održavanje oglednog nastavnog sata.

Usmeni dio provjere kandidata (usmeno testiranje i strukturirani intervju) održat će se u petak, 12.3.2021. u terminima o kojima će kandidati biti obaviješteni na dan održavanja oglednog nastavnog sata.

Za sve dodatne informacije i objašnjenja možete se javiti na e-mail:

- milivoj.kalebic@gmail.com

- petricmarijana@yahoo.com