> Natjecanja

WorldSkills Croatia 2021. Međužupanijsko natjecanje Stolarstvo u virtualnom okruženju

Autor: Robert Kekez, 23. 4. 2021.

23.4.2021. učenik 3.F razreda Obrtne tehničke škole Boris Miliša zajedno s mentorom Ivanom Zecom sudjelovao je na Međužupanijskom natjecanju  u disciplini Stolarstvo kojem je domačin bila Šumarska i drvodjeljska škola u Karlovacu. Drugim mjestom osigurao odlazak na Državno natjecanje (WorldSkills Croatia 2021.) u Zagrebu  Stolarstvo u vitrualnom okruženju koje se održava od 11.5.2021. - 13.5.2021. Vješte ruke našeg učenika zgotovile su rad pola sata prije konkurencije. Rezultat je to predanog rada njegovog mentora Ivana Zeca i stručnog učitelja Milana Lučina.

Iskrene čestitke Borisu, mentoru Ivanu Zecu i Milanu Lučinu.

> Natjecanja