> Natjecanja

Autor: Gordana Matković, 21. 4. 2021.

21.4.2021.godine u Obrtnoj tehničkoj školi u Splitu održano je Međužupanijsko natjecanje učenika srednjih škola u disciplini Električne instalacije-regija 1.

Natjecanje je održano u virtualnom okruženju zbog epidemiološke situacije, što je svima bio izazov, jer se prvi put na takav način rade izlučna natjecanja. Regija 1 je imala 6 natjecatelja u pratnji svojih mentora, koji su ih pripremali za ovaj način natjecanja.

Bili smo domaćini sljedećim školama: Srednja škola Petra Šegedina-Korčula, Srednja strukovna škola kralja Zvonimira-Knin, Elektroindustrijska i obrtnička škola Rijeka, Strukovna škola Vice Vlatkovića, Industrijsko-obrtnička škola Šibenik.

Samim sudjelovanjem na Međužupanijskom natjecanju već su svi pobjednici, ali se kao najvještiji pokazao naš učenik Filip Piplica, s mentorom Damirom Polakom, te osigurao odlazak na Državno natjecanje u Zagreb.

Zbog jednakog broja bodova na osvojenom 2. odnosno 3. mjestu, Prosudbeno povjerenstvo će u dogovoru s ASOO, donijeti odluku o odlasku drugog natjecatelja na Državno natjecanje.

Iskrene čestitke svim učenicima-natjecateljima i njihovim mentorima.

U privitku (pod više) nalazi se konačni poredak i nekoliko fotografija s natjecanja.

> Natjecanja