Od 10.5. NASTAVA SE ODRŽAVA UŽIVO U ŠKOLI!

Autor: Marijana Petrić Maršić, 6. 5. 2021.

Dragi učenici,

u skladu sa pristiglim preporukama, nastava u našoj školi će od 10.5.2021. biti organizirana po modelu A, UŽIVO U ŠKOLI, ZA SVE UČENIKE.

Sva razredna odjeljenja prate nastavu po rasporedu i u smjenama kako je planirano (strojarska smjena ujutro, drvo/elektro popodne).

Vanjska praktična nastava i praktična nastava u školi nastavljaju se odvijati po rasporedu.

Nastava za učenike TES zanimanja nastavlja se odvijati isto po A modelu, uzivo.

Naglašavamo da je boravak u prostorima škole moguć uz pridržavanje svih epidemioloških mjera prema protokolu koji je škola donijela na početku nastavne godine. Učenici su obavezni nositi masku, a u školu ulaze prema određenom raporedu kako je bilo i prije prelaska na online nastavu.