O'SJETI…! - Poziv na predstavljanje projekta

Autor: Marijana Petrić Maršić, 7. 2. 2024.

Naša škola  je partner u projektu NZJZ Splitsko dalmatinske županije, Službe za mentalno zdravlje pod nazivom „O' sjeti…!“, koji je započeo školske 2022./2023. godine, a ima za cilj zaštitu i unaprjeđenje mentalnog zdravlja djece rane i predškolske dobi. U projekt su osim naše škole uključeni: DV Grigor Vitez Split, COO Slava Raškaj, COO Juraj Bonači, Škola za dizajn grafiku i održivi razvoj Split.

Tijekom projekta osmišljen je i izrađen alat koji se sastoji od senzorne kutije i priručnika za roditelje i odgajatelje.

Naši učenici pomoćnih zanimanja su uz podršku nastavnika izradili senzornu kutiju koja se sastoji od više didaktičkih igračaka namijenjenih razvoju različitih osjetila.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridružite na predstavljanju projekta i senzorne kutije koji će se održati  9.2. u 11:30 h, u multimedijskoj dvorani Sveučilišta u Splitu, Ruđera Boškovića 31.

SENZORNA KUTIJA:

DIDAKTIČKI MATERIJAL IZ SENZORNE KUTIJE: