I DON'T KNOW

Autor: Tonka Medvid, 18. 3. 2021.

Naziv projekta: Innovative Development Of New Training      for Knowledge of Navigating Options of Wealthmanagement

Nositelj projekta: Malta Stock Exchange Institute Ltd

Partneri u projektu: Obrtna tehnička škola Split,

Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci,

Trenner Ingrid Austrija,

International Business College Danska,

Ålands yrkesgymnasium Finska

Program: Erasmus+ za 2020./2021. godinu (program EU za obrazovanje, osposobljavanje, mlade i sport) – KA2 (suradnja za inovacije i razmjenu dobre prakse)

Broj projekta: KA202-5AC56C42

Ukupna vrijednost projekta: 275.546,00€ (Obrtna tehnička škola - 23.652,00€)

EU financiranja: 100%

Trajanje projekta: 24 mjeseca (1. rujna 2020. - 31. kolovoza 2022.)

Ciljevi projekta: Cilj projekta je podržati strukovne nastavnike i trenere kvalitetnim obrazovanjem u području financijske pismenosti. Obrazovanje uključuje: digitalnu bazu podataka o alatima i resursima financijske pismenosti, digitalne aplikacije za poboljšanje matematičke, digitalne, poduzetničke i financijske sposobnosti te pedagoški priručnik za metodologiju prilagođen europskim standardima.

> Projekti  > ERASMUS+  > KA2 - I DON''''''''''''''''''''''''''''''''T KNOW