> Natjecanja

Međužupanijsko natjecanje učenika srednjih škola u disciplini Kućne instalacije

Autor: Gordana Matković, 23. 4. 2021.

Učenici Vlade Šošić i Nikola Vukan, s mentorom Krstom Tarabarićem,  23.4.2021. sudjelovali su na Međužupanijskom natjecanju u disciplini Kućne instalacije, u virtualnom okruženju, na kojemu je bilo prijavljeno 7 timova.

Natjecateljski timovi su iz strukovnih škola:  Metkovića, Splita, Sinja, Šibenika, Zadra i Rijeke, a najvještiji početkom svibnja odlaze na Državno natjecanje u Zagreb.

Naši učenici su bili najbrži i najvještiji u izradbi zadatka i stekli pravo odlaska na Državno natjecanje, u organizaciji WorldSkills Croatia 2021.

Čestitke natjecateljima-učenicima i mentoru, koji svojim znanjem, voljom i vještinama promiču obrtnička zanimanja, ugled škole i u ovim "novo normalnim" vremenima.

U privitku (pod više) nalaze se rezultati i par fotografija.

> Natjecanja