> Natjecanja

2. Međužupanijsko natjecanje učenika srednjih škola u disciplini Kućne instalacije

Autor: Gordana Matković, 12. 3. 2020.

12. ožujka 2020. u našoj Školi je održano 2. Međužupanijsko natjecanje natjecanje učenika srednjih škola u disciplini Kućne instalacije.

Ovo je natjecanje bilo pokazivanje različitih vještina, a najvještiji i najbolji su nam, sa svojim mentorima, došli iz Buja, Rovinja, Rijeke, Zadra, Šibenika, Sinja, Splita, Metkovića i Dubrovnika. S obzirom na novonastalu situaciju s Corona virusom na natjecanje nisu stigle ekipe iz Labina, Obrovca i Metkovića.

Samim sudjelovanjem na Međužupanijskom natjecanje već su svi pobjednici, ali su najbolji od najboljih pohvaljeni i primjereno nagrađeni za svoj uspjeh, te stekli prohodnost na Državno natjecanje

Iskrene čestitke svim učenicima-natjecateljima i njihovim mentorima.

Konačne rezultate imate pod više.

Fotografije se nalaze u fotoalbumu. Kopirajte link ili kliknite na fotoalbum i pogledajte.

Kućne instalacije, 12.3.2020. - fotoalbum

> Natjecanja