> Natjecanja

2. Međužupanijsko natjecanje učenika srednjih škola u disciplini KUĆNE INSTALACIJE

Autor: Gordana Matković, 11. 2. 2020.

U četvrtak, 12. ožujka 2019. godine održat će se 2. Međužupanijsko natjecanje učenika srednjih škola u disciplini Kućni instalater.

Za sve goste sudionike natjecanja osiguran je parking u krugu naše škole, ulazak iz Plančićeve ulice.

U privitku, pod više, nalaze se Pozivnica, Model zadatka za natjecanje,  NAPOMENA i Program događanja-HODOGRAM.

Molimo Vas obratite pozornost na stranice:  9., 10. i 11. u priloženom MODELU ZADATKA.

*Natjecatelji za vrijeme natjecanja moraju imati osobna zaštitna sredstva prema propisima zaštite na radu (radno odijelo, radne cipele i radne rukavice)

Objavili smo (pod više) popis sudionika natjecanja.

Molimo Vas  provjerite je li Vaši učenici imaju Izjavu ili Privolu za natjecanjea istu možete preuzeti pod više...

> Natjecanja