> Natjecanja

XIX. Državno natjecanje IGK i VI.....REZULTATI

Autor: Gordana Matković, 3. 5. 2017.

2. i 3. svibnja 2017. u našoj Školi je održano XIX. Državno natjecanje učenika srednjih škola u zanimanjima Instalater grijanja i klimatizacije i Vodoinstalater.

Ovo je natjecanje bilo pokazivanje različitih vještina, a najvještiji i najbolji su nam, sa svojim mentorima, došli iz Zagreba, Virovitice, Bjelovara, Koprivnice, Nove Gradiške, Slatine, Rovinja, Šibenika, Metkovića i Splita.

Samim plasmanom na Državno natjecanje već su svi pobjednici, ali su najbolji od najboljih pohvaljeni i primjereno nagrađeni za svoj uspjeh.

Iskrene čestitke svim učenicima-natjecateljima i njihovim mentorima.

Prezentacija s rezultatima XIX. Državnog natjecanja IGK i VI i popratni sadržaj nalaze se u privitku (pod više).

Fotografije ćemo staviti sljedećih dana.

> Natjecanja