Početak nastave na daljinu

Autor: Ružica Vorgić Krvavica, 17. 3. 2020.

Dragi učenici,

sve je spremno za nastavu na daljinu.

Nastava će se odvijati u virtualnim učionicama, u odabranom alatu Google Classroom. Nastavnici će svaki dan, prema redovitom rasporedu, objavljivati sadržaje / zadatke za svoj predmet i pratiti aktivnosti učenika.

Učenici su obavezni svoje zadatke izvršavati u roku kojeg nastavnici za izvršavanje određenog zadatka zadaju.

Iznad ove objave nalaze se upute za rad u Google Classroom-u. Ukoliko imate ikakvih poteškoća javite se razrednicima.

Učenici su u virtualnoj učionici jednako tako dužni primjereno se ponašati i pristojno kumunicirati!

Pratite web stranicu škole, vrijedno izvršavajte svoje zadatke, čuvajte sebe i druge!