Young Car Mechanic - DRŽAVNO NATJECANJE

Autor: Marijana Petrić Maršić, 18. 5. 2022.

Organizator ovogodišnjeg Young Car Mechanic natjecanja je InterCars Hrvatska. Young Car Mechanic je međunarodno natjecanje za učenike tehničkih srednjih škola. Glavni je cilj među mladima podići svijest o zanimanju za automobilsku mehaniku, razmjenjivanje iskustava i metode učenja te pronaći mlade talente u području mehanike i servisiranja motornih vozila.

OD 10.5. DO 12.5.2022. održano je državno natjecanje automehatroničara. Naša škola sudjelovala je prvi put na ovom natjecanju te zauzela 11.mjesto. Čestitamo učeniku Marku Deliću i njegovom mentoru Cvjetku Bendevišu na postignutom uspjehu.